Wynajem maszyn

Strona 2

 

Oferujemy Państwu możliwości wynajmu maszyn, które ułatwią każdą pracę budowlaną, a dodatkowo pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Korzystając z usług firmy PIKAR mają Państwo pewność, że każde zlecenie będzie potraktowane profesjonalnie. Wypożyczane przez nas maszyny są każdorazowo sprawdzane i testowane, dzięki czemu są bezpieczne podczas pracy. Dodatkowo zapewniamy możliwość przeszkolenia operatora z obsługi technicznej wynajmowanej maszyny, aby zapewnić bezpieczeństwo osoby korzystającej z naszego sprzętu.

Nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego zastosowania i obsługi wypożyczonej maszyny. Jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie od momentu podpisania umowy na wynajem, aż do zwrotu wynajętej maszyny.
Sprzęt, jaki posiadamy w naszej ofercie pozwala na szybkie i przede wszystkim efektywne wykonanie prac budowlanych, ziemnych czy też remontowych bez konieczności zakupu bardzo drogich maszyn. Jesteśmy konkurencyjni na rynku, co pozwoliło nam na zdobycie szerokiego grona stałych odbiorców. Firma PIKAR stawia na ciągły rozwój, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

MENU